MİSYON & VİZYON

MİSYON & VİZYON

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Değişen dünya şartlarına uyum sağlayacak şekilde sürekli gelişerek, otomatik sulama sistemleri, tarımsal sulama, alt yapı ve üst yapı temel ve bağlantı elemanlarında sektörün güven duyulan ve takip edilen işletmelerinden birisi olmak.

Aydınlık bir geleceği misyon edinmenin gururuyla, yılmadan faaliyetlerine devam etmektir. Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan ürün portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Topluma ve çevreye saygılı projeler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle çalışarak, teknoloji ve kalite açısından sektöre yön veren kurum olmak en temel hedefimizdir. Bu yolculuğumuzda bizim yanımızda olan müşterilerimize, tedarikçilerimize, taşeronlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

İmza attığımız tüm sulama projelerinde, teknolojinin yanı sıra, mimari ana temaya uygunluk, düşük işletme ve ön yatırım maliyeti, yüksek verimlilik, çevre ve doğa şartlarına uygunluk gibi temel tasarım kavramlarının ana kriterlerini öncelikli prensipler olarak belirledik.