HİZMET POLİTİKASI

HİZMET POLİTİKASI

HİZMET POLİTİKASI

Teknolojik gelişime paralel olarak sulama ve peyzaj sektöründe müşterilerimizin temel taleplerini karşılayacak, istek ve beklentilerini zamanında tespit ederek uygun ve uzun soluklu çözümler sunmak temel politikamızdır.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında, çevreye, topluma, müşterilerine saygılı ve dürüst davranmak vazgeçilmez ilkemizdir. Bu doğrultuda çalışan ekibimizin kalitesini yükselten tedbirler almak, çağdaş yönetim esaslarını benimseyerek, sektörde kurum kültürümüze olan güven ve bağlılığı arttırmak önemli prensiplerimizdendir.

  • Müşterilerimizin beklentilerini zamanında, tam ve nitelikli bir şekilde karşılamak
  • Mevcut kalite standartları çerçevesinde müşterilerimize ve sektöre doğru çözümler sunmak
  • Hizmet politikamızı daima müşterilerimizin talepleri doğrultusunda güncellemek

Başarı ile temsil etmiş olduğumuz tüm projelerde konusunda uzman, tecrübeli ekip arkadaşlarımızın imzası bulunmaktadır. Birikimimiz ve yöntemlerimizle gelişen dünyada rekabet gücümüzü korumak amacı ile verimliliğimizi ve performansımızı geliştirerek, yöntemlerimizi sürekli güncel kılmak önceliğimizdir.

Açı Yapı & Tesisat, sektörde edindiği kimliğinin ve sorumluluğunun ciddiyetle üzerinde durur. Araştıran ve ürün yelpazesini geliştiren çalışmalarıyla dinamik kalmayı ilke edinmiştir. Ürün satışı ,montajı, dağıtım ve pazarlama faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeyecektir.