HAKKIMIZDA

AÇI YAPI & TESİSAT HAKKINDA

AÇI YAPI & TESİSAT HAKKINDA

Açı Yapı & Tesisat, 2007 yılında kurulmuş olup, İstanbul-Ümiraniye'de bulunan merkez noktası ile peyzaj, tarımsal sulama, otomatik sulama sistemleri, tüm alt yapı grubu, havuz malzemeleri ve yapı içi tesisat malzemeleri alanında satış, projelendirme ve destek hizmeti olarak faaliyet göstermektedir.

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan ürün portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyet ve öneminin en kuvvetli delilidir. Faaliyet gösterdiğimiz alanlardaki teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek, ülkemiz ve dünyada bu sektörlerdeki kalitesini kanıtlamış büyük markaların bayilik ve/veya distribütörlüklerini bünyemize dâhil ederek, uzman ve nitelikli kadromuzla tüm birikimimizi siz kıymetli müşterilerimize sunmaktayız.

Kurumumuz 2007 yılından bu yana tüm sanayi kuruluşları, belediyeler, park ve bahçeler, villalar, özel konut alanları, kooperatif ve site yeşil alanları, toplu konut projeleri, tarımsal arazi sulamaları, otomatik sulama sistemleri, damla ve yağmurlama sulama projeleri gibi çok çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Bina grupları, alt yapı, üst yapı, otomatik sulama sistemleri ve inşaat sektöründe karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarınızda sizlerin çözüm ortağı olarak kalıcı yapıları oluşturmanızda ve doğru yapı malzemelerini kullanmanızı sağlamak için yeni adımlar atmaktayız.

Zirai sulama, peyzaj sulama, otomatik dulama sistemleri ,damla sulama sistemleri satış ve servis, proje ve mühendislik hizmetlerimizle çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Hizmet politikamız, müşterilerimizle bütünleşik ve sürekli etkileşim halinde olarak sektörde büyüyerek sağlamlaşmaktır. Peyzaj projelerinizde otomatik sulama, damlama ve yağmurlama sulama sistemlerinin anahtar teslim kurumlumlarında her zaman yanınızda olmaya gayret edeceğiz.